XOXOXOXO

od Nikola Jaroschová
   < 1 minuta čtení

Objetí uzavírá dveře k nenávisti. Polibek otevírá dveře k lásce. (Tony Davis)

Moje dcera a manželka někdy používají ke sdělení láskyplných pocitů ke mně symboly. X je polibek a O je objetí. Když mi Carolyn posílá email, vždy jsou v něm polibky a objetí. Jakmile cestuji sám, moje manželka Bobbie vsune do mého zavazadla poznámky, abych je našel, až budu mimo domov. Kreslí svou tvář a náčrty všech našich domácích miláčků a posílá mi objetí a lásku. Vzkazy končí slovy: „Milujeme tě. Zavolej nám. XOXOXOXO.“

Všechny jsem je uschoval a jsou doma i kolem domu ve všech skulinách a po všech koutech, kde budu někdy pátrat. Nic není tak krásného, zvlášť když mám špatný den, jako když najdu jeden z těchto vzkazů. Vždy vyvolají úsměv na mé tváři.

Píši tento text v náročný den. Prohnala se tu dnes silná sněhová bouře a vezl jsem manželku k lékaři. Ukázalo se; že jsme přijeli v nesprávný den a lékař tam nebyl. Přijel jsem domů a na stěně jsem našel zvláštní vzkaz s XOXOXOXO a hned jsem na vše nepříjemné zapomněl.

Dělejte si poznámky s obrázky všech tvorů ve vašem domě.

Doplňte na ně XOXOXOXO a umístěte je do zásuvek svých blízkých, například tam, kde mají ponožky, lístky na oběd a tak dále. Rozneste je po domě, aby je vaši blízcí našli a vy jste věděli, kde jsou. Pamatujte si, jak příjemné je dobré objetí a polibek.

Zdroj: Převzato z knihy 365 receptů pro duši od Dr. Bernie S. Siegela, vydalo Nakladatelství Pragma v roce 2010

Zdroj Foto: Pixabay

Související články