SYMBOLON: Karty jdoucí nepříjemně pod povrch. Znáte je?

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení

V každém z nás je spousta vnitřních osobností. Znáte je všechny? Víte, kde si co nalháváte? Kde sami sebe podceňujete? Mnohé z nás, milé dámy, mají v sobě netušené dary, talenty a touhy – i když je klidně možné, že o nich moc dobře víte, ale zůstaly někde hluboko zaryty všedními dny a povinnostmi. A také nátlakem okolí a druhých lidí. Naše duše se umí radovat, vzkvétat. Ale umí také bolet. A někdy si nemusíme být vědomi přesného důvodu, proč nám něco vadí, proč něco bolí, když…

A to je čas na karty, které rozhodně nejsou žádnými hladivými kartičkami s andílky.

Symbolon jsou karty, které jsou jako rozlomené kusy životních situací, osobností, problémů i cest kupředu – rozlomit, prozkoumat a nově, lépe, zkušeněji, složit dohromady.

„Většinu těchto osobností nezmáme. Vedou vlastní temný život v chodbičkách, chodbách, tunelech a koridorech našeho nitra, kde formují a přetvářejí naše životy navenek bez jakéhokoliv rozumného vysvětlení, bez ladu a skladu, bez zjevných příčin.“

IMG 20191102 102628 kopie

IMG 20191102 102628 kopie

Symbolika různých osobností, rysů, jasně daného fungování lidské osobnosti – se přetváří do starobylého, jasného vzkazu, který Symbolon nese. Snad proto je neskutečně přesný a vždy se trefí do černého, a to hlavně tam, kde sami sobě odmítáme nastavit  zrcadlo. Autorka ulehčuje pochopení těchto karet pečlivě rozepsanými výklady, místy ve výkladu, díky kterým pochopíme, co na kterém místě chce karta říci – a časem jsme schopni si tyto informace už i intuitivně odvodit – hurá, je vyhráno! A také propojuje karty s astrologií, což ještě zpřesní pochopení vyjadřování těchto karet. Nejvíce mne pak symbolika astrologická naučila pracovat s protiklady, pochopit, kdy  a jak chutná ženská něžná síla v obranné, něžné, nebo naopak útočné pozici. Co jsou silné stránky, co slabé.

Co vás Symbolon naučí?

  • Pochopíte, že lidská mysl pracuje a funguje podle pevně daných pravidel. Co se nějak rozbilo, je možné zase pevně a jasně daným způsobem opravit (ale pro každého ten způsob může být jiný, samozřejmě). S tím pomohou tyto karty.
  • Naučíte se myslet symbolicky, v souvislostech, intuici spojovat s rozumem – na to jsou tyto karty jedny z nejlepších!
  • Dozvíte se o sobě mnoho nového, a to i v případě, že zrovna žádnou vnitřní bolestí netrpíte.

Vypadají strašidelně, ale nakonec nejsou.
Nebojte se Symbolonu.

Vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE, www.synergiepublishing.com, 2019

Související články