Hvězdné karty Crystal Bush: O letošním podzimu

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení

Pojďme si tyto nové karty hned vyzkoušet v praxi. Co nám poví o letošním podzimu? Dle autorky nás tato sada inspirovaná moudrostí Lindy Goodman, známé americké astroložky, má dovést k přemýšlení nad tím, co udělat, jak sobě naslouchat, aby naše duše, srdce šlo tím směrem, kterým má jít?

hvezdnekarty

hvezdnekarty

IMG 20200622 171843

IMG 20200622 171843

Z praxe a dosavadních výkladů jsem si odnesla, že tyto karty jdou hodně pod kůži a mnohdy způsobují i pocit zmatení, jsou hlouběji, než jsme schopni si v dané chvíli uvědomit. Frank Riccio vytvořil nádherné ilustrace, které nic moc neusnadňují, nasazuje kartám tajemnou masku, někdy egyptskou, někdy až vesmírnou,  jindy mi budí dojmy jako z pohádky Alenky v říši divů.

Co si tedy v tomto podivném podzimu máme uvědomit, co je tak hluboko, že to možná ani nevidíme?

Láska a magie, Uran, Kolo štěstí

Začínáme poslední kartou celého balíčku. Je to karta požehnání harmonii, úspěchu a romantice. Pro někoho to může být období přívětivých až zlomových změn, soudě dle dalších karet. Jinak je to výzva k nalezení harmonie, příčiny i následků – bude nás to vnitřně tlačit k tomu, abychom pochopili svou minulost, naše činy, myšlení a zákonitosti života. Ty správné informace k nám budou i z vnějšího světa chodit, chtě nechtě. Setkáme se se šťastnými vyústěními našich životních situací, stejně jako s frustrací a neúspěchem tam, kde jsme sami sebe tlačili někam, kam nepatříme. Uran na konci výkladu pak posiluje vnější vlivy, které mění řád. Přátelé najednou nebudou přátelé, někdo jiný vás může příjemně překvapit. To staré padá… mění, některé vztahy v tomto ovzduší mohou dramaticky končit či můžete vidět to, co jste dlouhý čas předtím vidět nechtěli, nebo nemohli. Je čisto. Je jasno.

 

Když se naladíme v celém tom dramatu na svou vlastní životní cestu, na to, co nám jde, co cítíme správně, kde je to naše vnitřní požehnání, měl by nám osud ukázat cestu.

Pozor si máme dát na to, co chceme přemoci silou, přetlačit, umlčet, natlačit do kouta – i na všechny vnější vlivy, které se toto snaží udělat nám. Kromě toho vidění budoucnosti a možnosti pro ni něco konečně udělat, tu jsou i snahy toto vše umlčet. Zajet do starých kolejí, dát na to špatné, co je nám namlouváno, to zlé – se bude bránit a zesílí nátlak.

Je jen na nás, jak se s tímto ve svých osobních životech popasujeme.

O autorce: Crystal Bush, blízká přítelkyně a důvěrnice Lindy Goodman, chtěla tímto dílem vzdát hold nejoblíbenější astroložce Ameriky.  Společně s výtvarníkem Frankem Ricciem, který za své ilustrace obdržel nejedno ocenění, vytvořila tyto Hvězdné karty, jejichž okouzlující výtvarná stránka a láskyplné interpretace vám pomohou znovuobjevit vše, co nás Linda učila.

Vydalo nakladatelství Synergie, www.synergiepublishing.com, vydání druhé, 2020

Související články