Čím můžete svoji drahou polovičku překvapit v posteli? Tyto rady určitě oceníte

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
Experimenty v posteli

Zdroj: Shutterstock

Máte pocit, že se váš intimní život přehoupl do fáze, kdy jej místo chtíče a touhy začala ovládat nuda a stereotyp? Možná cítíte potřebu to změnit a chvíle strávené za dveřmi vaší ložnice pořádně okořenit.

Přinášíme vám pořádnou dávku pikantní inspirace, jak a čím můžete potěšit svoji drahou polovičku. Máte-li pocit, že to ve vašem sexuálním životě už není ono, je na čase s tím něco udělat.

Zahajte ráno příjemným překvapením

Asi žádný muž by neodmítl, kdyby ho ráno ze spánku probudilo, že mu jeho partnerka věnuje pozornost na místech, kde je mu to více nežli příjemné.

Ano, opravdu tím myslíme orální sex, protože si většina mužů nedokáže představit lepší start do nového dne. A pokud jste podobné probuzení svému miláčkovi ještě nikdy nedopřáli, pak se můžete spolehnout, že ho tím zaručeně překvapíte.

Milování uprostřed noci

Většina partnerů je zvyklá pomilovat se třeba večer před usnutím nebo ráno po probuzení. To už taková rutina. Napadlo by vás ale někdy probudit svého miláčka uprostřed noci a pomilovat se s ním?

Pokud ne, rozhodně to stojí za vyzkoušení. Samozřejmě, na radovánky během temné noci musíte být oba dva správně naladění. Pokud váš partner nesnáší, když ho cokoliv vzbudí, raději to nezkoušejte.

Použijte kostým

Možná to bude znít jako kýč, ale pro zpestření intimního života je to parádní věc. Jestli jste vůbec nikdy do milování nezakomponovali nějaký sexy obleček, nebo přímo kostým, proč to nezkusit právě teď?

Oblékněte se jako svůdná letuška nebo sexy pokojská a uvidíte, že na vás váš partner bude moci oči nechat. A vaše milování bude opět trochu jiný level.

Nebojte se použít led

Zkusili jste někdy vzít do postele pár kostiček ledu? Kdo nezkusil, nemůže vědět, kolik zábavy a vzrušujících chvilek se s ním dá zažít. Zavažte svému muži oči a pomalu po něm přijíždějte a kostkou ledu. Bude vzrušením bez sebe.

Vyzkoušejte zajímavé polohy

Sexuálních poloh existuje celá řada, přesto se většina partnerů za dveřmi ložnice spoléhá jen na ty klasické. A to je škoda, protože se tak připravují o mnoho možností, jak si milování ještě více užít.

Nenechte se ovládat stereotypem a vyzkoušejte během sexu i takové polohy, které jste třeba ještě nikdy předtím nezkusili. Do vašeho intimního života to vnese svěží vánek a uvidíte, že si to oba dva zaručeně užijete.

Zdroj: cafemom.com, romantific.com
Autor: Karolína Nezbedová

Související články