To budete zírat! Jak funguje web Amatéři.com?

od Nikola Jaroschová
   3 minuty čtení

Vydírání, falešné profily, spousta gayů a divných lidí. V České republice a na Slovensku je mezi ostatními erotickými portály jeden, který se svojí popularitou naprosto vyjímá všem standardům. Představujeme zkušenost s portálem Amatéři.com.

 

Web Amatéři.com, který nabízí erotickou seznamku, možnost nahrávání fotek a videí ze svých sexuálních zážitků, chat, organizaci sex srazů a mnoho dalšího, má desítky tisíc registrací jen v České republice. Získat si nezávazně partnera na sex se zdá být tak jednoduché. Jaká je ale realita?

 

Rozhodli jsme se za vás vyzkoušet tento svět plný nástrah, sexuálního obsahu a úchylů. Aby si v tomto hodnocení našli svoje úplně všichni, vytvořili jsme 3 profily a poptali 3 různé inzeráty a čekali na odezvu.

 

Osoba č.1

Ona hledá jeho

Mirka (bez profilové fotky)
72 let
Praha

Inzerát: „Hledám chlapy z Prahy na občasné erotické hrátky. Na věku nezáleží, prostory mám.“

 

Bilance: 389 odpovědí za prvních 24 hodin od zveřejnění inzerátu!

Skoro 400 odpovědí za jeden den žadonících po staré babče z Prahy! Pokud si někdo myslí, že jeho sexuální život končí po čtyřicítce, stačí si přidat inzerát na Amatéry a strádat rozhodně nebudete!

Drtivá většina zájemců se ani neobtěžovala pozdravit, ale za to se nebáli napsat, co by rádi s Mirkou dělali. Z důvodu nepřekonatelného studu jsme se rozhodli přesné znění zpráv nezveřejňovat.

Pokud si myslíte, že Mirce psali jen pánové 50+, jste na omylu. Celých 95 uživatelů uvedlo, že jim je od 18-23 let a 15 z nich se dokonce pochlubilo, že ještě nedosáhli plnoletosti. Kam se hranice nenormálnosti dá ještě posunout?

 

Osoba č.2

On hledá jeho

Petr
19 let
Brno

Inzerát: „Mladý homosexuál hledá kluky 18+ na vzájemné dovádění, nemám prostory!“

Bilance: 197 odpovědí za prvních 24 hodin od zveřejnění inzerátu!

200 uživatelů, prezentujících se jako homosexuálové, se nebálo napsat „Petrovi“ z Brna pro homosexuální erotické potěšení. Pokud jsme byli pohoršeni obsahem zpráv u slintů toužících po vyzrálé důchodkyni, z obsahu zpráv pro Petra jsme na tom byli podobně.

Od nabídky do sauny, přes dobrodružství v autě až po spoutání na mostě. O žádné takové zprávy nebyla nouze.

Po nenásilné konverzaci s několika uživateli a výměně civilních fotografií se hned 3 uživatelé rozhodli Petra vydírat, že zveřejní poslané fotografie s dodatkem, že jde o skryté gaye. „Výkupné“ v podobě 20 000 korun v Bitcoinu mělo být převedeno do 48 hodin.

To jsme neudělali, takže pokud teď někde visí naše fotografie, moc děkujeme za „coming out“ !

 

Osoba č. 3

On hledá ji

Honza
38 let
Prostějov

Inzerát: „Hledám dámy, co vědí přesně to, co chtějí. Zn. Diskrétně“

Bilance: 13 odpovědi

Absolutně nejslabší odezva byla v kategorii „On hledá ji„. Proč? Je to jednoduché. V průměru každých 6 minut se objeví v této kategorii inzerát hledající něžné pohlaví. V tolika inzerátech je zázrak, že se vůbec někdo ozval.

Je potřeba zdůraznit, že všechny odpovědi od žen začínaly slušně a konverzace probíhala, aspoň částečně, na úrovni.

 

Shrnutí

Jestli někdo čeká příjemné psaní s reálnými lidmi na úrovni, raději by si měl dát url stránky do blacklistu. Napříč všemi kategoriemi se našlo zhruba 30% uživatelů, kteří přišli za účelem vydírání, nabízení nelegálních omamných látek a další.

Falešnými profily se to na „Amatérech“ jen hemží a pokud chcete mít jistotu, že si píšete s někým reálným, hledejte u profilu značku „ověřeno“ a alba s videi a fotografiemi.

Na webu není nouze o pořádné úlety, jako třeba prosení 15 letých chlapců o zaučení od 70 leté důchodkyně, nabídka na uříznutí ucha za 53 000 korun nebo falešné profily posílající viry pod záminkou obrázků a videí.

Pokud hledáte opravdové povyražení, doporučujeme raději navštívit bar v pátek nebo sobotu večer a Amatéry nechat pro úchyly!

 

Navštěvujete vy nebo váš partner web Amatéři? Podělte se s námi do „Vašich příběhů„!

 

Tvojechvilka.cz

Související články