Michal (48): Musím mít sex s dcerou (22) snoubenky

od Nikola Jaroschová
   3 minuty čtení

Sexpertka Ludmila se každodenně setkává s nejrůznějšími příhodami ze sexuálního života svých klientů. Nedávno nám do redakce přišel email od Michala, který je šťastně zamilovaný do své snoubenky, ale bujará narozeninová oslava odstartovala románek s dcerou jeho snoubenky. Co mu sexpertka Ludmila poradí?

 

Zdravím vás, Ludmilo.

Nevím jak bych začal a upřímně jsem se dlouho přemlouval, jestli vám mám vůbec napsat.

Po nesnadném rozvodu a několikaletém osamělém životě jsem potkal lásku svého života, která se nakonec stala a stále je i mou snoubenkou. Je mi 48 let, a i když mi většina přátel tvrdí, že vypadám na 30, moc dobře vím, že mi tikají hodiny.

Před několika měsíci mi má snoubenka uspořádala s jejími dětmi narozeninovou oslavu u nich doma, která se velmi vydařila. Jedlo se a pilo tak moc, až jsem usnul v obývacím pokoji na gauči. Probudil jsem se v brzkých ranních hodinách orálně uspokojován.

Stačil jeden bujarý večírek a Michalovi se obrátil život vzhůru nohama

Samozřejmě jsem si myslel, že mi dělá dobře má přítelkyně Katka, takže jsem si to také náležitě užil. Byl jsem doslova šokován, když jsem zvedl deku a uviděl Katčinu dceru Moniku (22)!

Ona mě rychle políbila, abych nebyl schopen slova. Pak si na mě sedla a krásně jsme se pomilovali. Adrenalin a vlastní ego mě naprosto ochromilo, takže jsem nedokázal odolat.

Následujícího rána jsem se nebyl schopný podívat snoubence do očí. Byl to hrozný pocit. Vše ještě umocnilo to, když Katka odešla ten den na nákupy s kamarádkou a my jsme se s její dcerou opět pomilovali.

Řekl jsem jí, že to musí skončit a že miluji její mámu, ale ona mě vydírá. Řekla mi, že mě miluje, a že pokud s ní už nebudu mít sex, řekne vše mámě a ona se se mnou rozejde. Toho se samozřejmě děsím, takže s ní mám pravidelně sex už několik měsíců.

Je jí 22, takže mě její tělo samozřejmě rajcuje a užívám si to, ale miluji její mámu a všechno tohle mě hrozně ničí.

Jak mám situaci řešit? Nechci ublížit svojí snoubence, ale cokoliv udělám, to jí ublíží.

Michal chce s poměrem přestat, ale je vydírán.

Ludmila radí

Michale, Michale.

Je velmi dobře, že jste se mi ozval a chcete vaši situaci aktivně řešit. Nemůžete se schovávat za dvacetiletou dceru své snoubenky. To vy jste ten zkušený partner, který musí vědět, jak se zachovat a co je správné.

Pokud budete stále uhýbat dceři vaší snoubenky, stejně se nevyvarujete tomu, že se to jednou Kateřina dozví, a to pro ni bude teprve šok. Ba co víc, i kdyby na to nikdy nepřišla, vaše svědomí vám bude ničit celý zbytek života.

Vysvětlete Monice, že vaše sexuálně hrátky musí okamžitě skončit. Musí pochopit, že kdyby to řekla matce, ublíží to nejvíce jí samotné. V jejím věku by si měla hledat partnery přiměřeně k jejímu věku. I když může být úlet se zkušenějším partnerem lákavý, rozhodně by se to nemělo dít v rámci jedné rodiny.

Pokud máte zájem o osobní konzultaci, neváhejte mi napsat na info@tvojechvilka.cz.

Ludmila

 

Trápí Vás problém ve vztahu? Bojíte se? Napište nám do redakce a Ludmila ráda odpoví!

 

Tvojechvilka.cz

Související články