Štáfek šokoval Krause v jeho pořadu. S Chýlkovou si prý užil krátký románek

od Šárka Cvrkalová
   2 minuty čtení
jakub stafek

Zdroj: Show Jana Krause

Snímek Vyšehrad: Fylm se právě vysílá v kinech a setkává se s velkým úspěchem. Není se tedy čemu divit, že o něm Jakub Štáfek, který ho režíroval a hraje v něm i hlavní roli, velmi rád mluví. V pořadu Show Jana Krause se rozpovídal mimo jiné i o milostné scéně s Ivanou Chýlkovou, čímž moderátora na chvíli dost vykolejil.

Když Štáfek v pořadu Chýlkovou chválil, její manžel Jan Kraus poslouchal slova s nadšením. „Byla to malá role, ale zásadní. Ivanka byla skvělá!“ rozpovídal se hlavní hrdina filmu o tom, že někdy i vedlejší postavy mohou zcela změnit děj filmu. Kraus se doslova dmul pýchou.

Jenomže potom padla slova o erotické scéně, kterou jeho žena se Štáfkem ve filmu měla. A moderátorovi najednou úsměv na rtech zamrzl. „Máme tam tak třicetivteřinový koitus,“ přiznal Jakub a hned mu došlo, že o tom mluvit neměl. Chvíli to totiž vypadalo, že manžel herečky ho vyhodí ze studia.

Vzal to s humorem

Kraus samozřejmě o všem velmi dobře věděl. Celou situaci nakonec převedl na humor. I tak bylo ale doznání manželovi před kamerami od Štáfka velmi komické a fanoušci se u pořadu pobavili. „Ivanka už asi nebude moct,“ řekl Kraus, když se začalo mluvit o dalším natáčení.

Štáfek pochopil humor a nenechal se jen tak porazit: „O tom mi nic neříkala,“ zasmál se a fanoušci v publiku nad jeho bojovností začali tleskat. V tu chvíli začal mezi muži ten pravý duel. Kraus potom mladého režiséra upozornil, že na to, co jeho žena smí, a co naopak ne, nějaký vliv přece jenom má.

„Tak já určitý vliv také mám,“ oznámil mu doslova. „Ani o tom mi nic Ivana neříkala,“ uzemnil ho Štáfek a publikum propuklo v smích. Ačkoli pár jedinců se v tu chvíli možná začalo obávat toho, aby se Kraus nenaštval doopravdy. Nakonec se ale ukázalo, že je profesionál a všechno bral skutečně s humorem.

Role si vybírá podle scénáře

Ivanu Chýlkovou vyzpovídala média i na premiéře filmu Chlap na střídačku. Na dotaz, co ve filmu hraje, odpověděla tajemně: „Hraji tam překvapivě ženu. Manželku hlavního hrdiny.“ Více se rozpovídat odmítla, aby si prý fanoušci užili překvapení.

Později ale prozradila, že role si vybírá podle scénáře, což v souvislosti se snímkem Vyšehrad: Fylm nejspíš Krause nepotěšilo. Na druhou stranu uznala, že v reálném životě má ve vztahu všechno v pořádku a v jejím manželství nehrozí žádný krach.

„Já si dovedu představit ledacos, ale v reálném životě by se mi to, co prožívá hlavní hrdinka Chlapa na střídačku, nikdy nestalo,“ řekla pyšně s tím, že její muž je spořádaný člověk a mají spolu ve všem dokonale jasno. Tak snad tomu tak zůstane i nadále, ať už budou role Chýlkové jakékoli.

Zdroj: Prima ženy, Aha!

Autor: Šárka Cvrkalová

Související články