Už i vědci věří. Naučte se vnímat lidskou auru a zjistěte, co vlastně která její barva znamená

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
Aura

Zdroj: Shutterstock

Lidské tělo je složeno z molekul, které navenek vyzařují energii. Někteří lidé jsou schopni ji vnímat a podle lidské aury tak mnohdy i určit, v jakém se člověk nachází rozpoložení, nebo zda jim například říká pravdu. Vnímat auru se dá podle všeho i naučit.

Ačkoli se lidská aura dříve rozcházela s vědeckými výzkumy, v posledních letech už i věda začíná věřit, že se kolem lidského těla nějaká energie nachází. Ačkoli ještě stále není zcela jasně vysvětleno, jak aura funguje, podle timesofindia.indiatimes.com už probíhají mnohé výzkumy, které se problematikou zabývají.

Pokud vás zajímá, jaké to je doslova vidět lidské rozpoložení, pokud se chcete naučit vnímat lidskou auru, existuje návod, se kterým se toho dá docílit. Někdy to ale není snadné a vyžaduje to hodně soustředění.

Zaměřte se na nos

Vidět auru se musíte učit postupně. Není to tak, že by se hned objevila u každého, koho pozorujete, za jakýchkoli okolností. To až po čase, až porozumíte celému systému, ji začnete vnímat i u náhodných kolemjdoucích.

Trénujte s někým, koho dobře znáte. Požádejte ho, aby stál zhruba 3 metry od vás a ideálně před zcela bílým, nebo zcela černým pozadím. Pak se začněte soustředit na nos dané osoby.

Ovšem je zároveň třeba se nesoustředit příliš silně. Nos vnímejte, ale snažte se také mít v mysli všechno ostatní okolo sebe. Jelikož je lidské vidění v podstatě kruhové, měli byste se naučit vnímat všechno, ale zároveň se soustředit na jedinou věc.

Pokud vše uděláte správně, měli byste začít vnímat rostoucí stín kolem osoby. Nenechte se tím ale rozrušit a dál sledujte nos. Rušivých efektů bude přibývat, ale jedině, když se jimi prokoušete, začnete vnímat auru.

Po chvíli soustředění zvedněte pohled z nosu velmi opatrně na čelo. Pak by se před vámi měla začít formovat aura, která může mít zpočátku jen jednu barvu, časem se ale setkáte s mnoha z nich.

Samozřejmě, že takový trénink není na soustředění snadný a chce to mnoho času, než budete vnímat auru automaticky i u těch, se kterými trénujete. Pokud ale vydržíte, získáte schopnost, kterou vám bude kdekdo závidět.

Vnímejte barvy

Na auře je důležitý její tvar a konzistence, nejjednodušeji se ale pracuje s barvami. Podle toho, jak se vám aura člověka vyobrazuje, poznáte snadno, v jakém se zhruba nachází rozpoložení.

Červená aura symbolizuje dobrodružství a nadšení, může ale jít i o hněv a nestálost. Samozřejmě je vždy třeba vnímat nejen auru, ale i obecné chování člověka, které vám prozradí, na kterou stranu se přiklonit.

Pokud kolem někoho vidíte auru žlutou, znamená to, že má sklony k vynalézavosti a kreativitě. Modrá barva znamená výmluvy a snahu zbavit se povinností, zelená potom nespokojenost s něčím, co je sice dobré, ale mohlo být daleko lepší.

Po čase se sami naučíte vnímat, která barva u člověka vyzařuje jakou vlastnost nebo povahu. Při znalosti aury je vždy nejlepší vycházet z vlastního pozorování. A ačkoli je to někdy náročné, pokud se naučíte svou mysl soustředit, pomůže vám to i ve vašem duševním zdraví.

Zdroj: timesofindia.indiatimes.com, oprahdaily.com, healthline.com
Autor: Shani Maiová

Související články