Březen podle astrologů: V některé dny se vám vyplatí zariskovat, jindy raději držte emoce na uzdě

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
Brezen stesti

Zdroj: Shutterstock

Měsíc březen slibuje mnoho radosti a optimismu. Vše se díky pohybu planet zrychlí, nebudete si moci stěžovat na nedostatek práce a váš život bude postupovat svižným tempem. Jaký bude březen podle astrologů?

Měsíc nových šancí

Štěstí a dobré zprávy naplní v březnu 2022 váš osobní i profesní život, proto si začněte plánovat, jaké nové akce byste chtěli v březnu nastartovat.

Venuše, planeta lásky, a Mars, planeta vášně, se budou tento měsíc pohybovat bok po boku, což zaručuje aktivnější společenský život, více času s přáteli a známými a příležitost rozšířit své kontakty.

Začátek měsíce

1. 3. 2022: Začíná měsíc, ve kterém se vám vrátí dříve vydaná láska i peníze.

2. 3. 2022: Budete soustředění i spontánní, jen se nenechte zaskočit pesimistickými myšlenkami.

3. 3. 2022: Připravte se na intenzivní den – budete cítit silnou touhu po moci a sexu. Vaše ambice by mohly zaznamenat úspěch, pokud udeříte právě dnes.

5. 3. 2022: Přišel nejšťastnější den roku, využijte toho a rozjeďte nové projekty. Nebojte se riskovat.

6. 3. 2022: Nezadaným se bude dařit online seznamování, najděte odvahu a pozvěte na rande sympaťáka, kterého už nějakou dobu znáte.

7. 3. 2022: Neptun, planeta duchovna a představivosti, dnes začíná na obloze zpomalovat. V nadcházejících dnech věnujte svým snům zvláštní pozornost.

Období emocí

9. 3. 2022: Připravte se na období, ve kterém budou nad racionálnem vítězit emoce.

13. 3. 2022: Budete pociťovat zvýšenou míru citlivosti, empatie a tvořivosti. Zajděte na film do kina nebo si pusťte seriál v televizi.

17. 3. 2022: Dnešek bude plný vzrušujících novinek a podnětných rozhovorů. Překvapení se mohou skrývat v každém zákoutí.

18. 3. 2022: Budete se cítit produktivní, ambiciózní a dychtiví.

19. 3. 2022: Vliv Uranu na Venuši způsobí bouře ve vztazích. Chcete-li tuto energii využít k lepšímu a jste nezadaní, vyhledejte někoho, kdo je trochu výstřednější a vymyká se vašemu běžnému typu.

Rovnodennost přinese štěstí

20. 3. 2022: Nastává jarní rovnodennost a s ním začíná i šťastné jaro.

21. 3. 2022: Připravte se na radostné zprávy a veselou náladu, které naplní váš den. Pokud chcete, aby byly zpečetěny štěstím, podepište dnes smlouvy, dejte sliby nebo zahajte projekty.

22. 3. 2022: Lidé budou až do 24. 3. jednat iracionálně a impulzivně, proto se snažte nevstupovat do konfliktů.

23. 3. 2022: Vaše mysl bude plná tvůrčích nápadů. Naslouchejte své intuici. Mohl by se však objevit i zmatek, strach a paranoia, proto buďte ve svých rozhodnutích opatrní.

26. 3. 2022: Využijte své silné myšlenky, slova a autoritu, abyste se prosadili. Tento den budete obzvláště přesvědčiví.

Období Berana

27. 3. 2022: Merkur se v následujících týdnech přehoupne do znamení Berana. Vaše komunikace bude prudší, přímější a vášnivější. Využijte dnešek k tomu, abyste se ujali vedení ve všech svých snahách.

28. 3. 2022: Svazky, které stojí na vratkých základech, by se dnes mohly rozpadnout. Objevit se mohou také finanční potíže.

Zdroj: nypost.com, instyle.com
Autor: Dominika Jandorová

Související články