Prima LOVE ke svým 8. narozeninám nadělila divačkám pořad Máma nad věcí s Agátou Prachařovou

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení

Kanál Prima LOVE oslavil 8. března své již osmé narozeniny, a jako dárek pro své divačky si připravila od 17. března na Prima LOVE pořad Máma nad věcí, kterým provází Agáta Prachařová.

Nový zábavný pořad o mateřství Máma nad věcí moderuje Agáta Prachařová. Mapuje vše kolem dětí od těhotenství, přes porod, péči o kojence, až po začátky výchovy a nástup do školy. Reportáže obsahují praktické zkušenosti matek, ale i odborné rady lékařů. Nechybí zábavné rubriky, které potěší malé diváky, nebo rubrika Vaření, ve které Agáta vaří nejen pro děti a s dětmi, ale prozradí také osvědčené recepty pro celou rodinu. Na pomoc si navíc přizvala svého syna Kryšpína či svou 94letou babičku. Ke slovu se dostanou i tatínkové, prarodiče a slavné osobnosti. Pořad Máma nad věcí je tu proto, aby pomohl ženám zvládnout jejich důležitou roli a aby v záplavě starostí nezapomínaly vychovávat s láskou a užívat si mateřství! Nejlepší školou života jsou zkušenosti, a právě ty mohou v novém pořadu sdílet! Agáta Prachařová vás provede svým osobitým způsobem mateřstvím, přidá zkušenosti dvounásobné mámy a zážitky ze své třináctičlenné rodiny. V reportážích se dozvíte nejen cenné rady odborníků, ale své rozumy přidají i samotné děti. Kdo jiný by měl testovat hračky a zábavné atrakce než ony samy?

Pořad Máma nad věcí je rozdělen do sedmi tematických rubrik: Reportáže – průvodce těhotenstvím, péče o kojence a batolata, výchova a zájmy předškoláků a školáků. Poradna – rozhovory s předními odborníky doplněné praktickými ukázkami. Agátiny tipy – Agáta Prachařová prozradí v každém díle své osobní tipy (např. jak posilovat po porodu, jak zvládnout kojení, jak naučit dítě usínat, jak zůstat pro partnera atraktivní). Zábavné parky – dvanáctiletá Kristina Mia natáčí na YouTube sketche ze zábavných parků. Pohled do dětského světa optikou dítěte. Vaření – Agáta Prachařová ve své kuchyni vaří rodinné recepty i oblíbená jídla svých dětí, které jí u plotny asistují. Nechybí slavní hosté, kteří přijdou ochutnat. Testování hraček – děti moderují svoji rubriku a testují hračky, které patří mezi „must have“ dětských pokojíčků. Kreativní dílna – populární DIY videa a spousta nápadů na tvoření, umět zabavit děti je prostě základ!

Související články