Pekárna v Brooklynu – dobrodružství, sladké dortíky i něco víc..

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
pekarna v brooklynu

Zdroj: Pekárna v Brooklynu

Znáte romány Julie Caplinové? Milujete příběhy z prostředí kaváren a restaurací? Hledáte pohodové a příjemné čtení na dovolenou? Pekárna v Brooklynu vás rozhodně nezklame a bude vás bavit od první strany. Nebudete chtít přestat. 

Sophie žije idylický život v Londýně a nevidí jediný důvod, proč by měla odcestovat na pracovní cestu do New Yorku, až do té doby, než zjistí, že její přítel James je vlastně tak trochu ženatý a má dítě s jinou ženou. V té době neváhá a bez jediného rozloučení s přáteli odjíždí pryč. Je ubytovaná u milé pekařky a cukrářky Belly, která má velice sympatického bratrance Todda.

Již od začátku ví, že je to velký sukničkář i lamač dívčích srdcí. Sophie pomáhá Belle v pekárně péct svatební dorty i cukroví. Obě se hned spřátelí. Bella jí hned od začátku zrazuje, aby se od Todda držela dál. Jenže je to její nový spolupracovník v redakci, milý, a tak šarmantní. Dokáže jeho city neopětovat? Udrží se zásady, že vážný vztah nehledá? Jak to všechno vlastně dopadne? To už se nechte překvapit.

Zdroj: Pekárna v Brooklynu

Obálka knihy se mi moc líbila. Působí na mě velice příjemný dojmem, sednout si ke stolu a dát si příjemně vonící kávu a k tomu dobrý dortík. Jelikož miluji sladké, kávu a knihy, pro mě prostě nejlepší volba. Tak jak na mě krásně titulní stránka zapůsobila, takový byl i příběh. Pozitivní, milý příběh, voňavý po kávě i skořici, plný lásky. Život je plný dobrodružství a lásky tehdy, až ji vlastně přestaneme hledat.

Miluji romány z prostředí restaurací, kaváren i cukráren. Je to opravdu příjemné. Čtení jsem si užila od začátku až do konce.

První kniha od Julie Caplinové, Kavárna v Kodani byl naprosto úžasný román, který jsem si hned zamilovala. Na další román jsem opravdu netrpělivě čekala. Pekárna v Brooklynu není tak bohatá na postavy. Je jich zde méně, ale to vůbec nevadilo. Autorka totiž velice detailně každou postava představila, takže nejste na pochybách, kdo opravdu jaký je. Dějová linka není tak důležitá, jak by se na první pohled zdála. To, co si čtenáři zamilují jsou rozhodně prožitky, všechny ty emoce jsou naprosto nepopsatelné. Ty se prostě musí zažít. Už se moc těším na další pohodové čtení Julie Caplinové.

Autor: Julie Caplinová

Žánr: román pro ženy

Vydáno: 2019, Vydala Grada pod značkou COSMOPOLIS, Praha

Počet stran: 368

Vazba knihy: brožovaná

ISBN: 978-80-271-2068-0

Autor: redakce

Související články