Prázdniny na moři – edice Srdcovky, to pravé letní čtení

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
prazdniny na mori

Zdroj: Prázdniny na moři

Chcete se vypravit na moře  a zažít neobyčejné dobrodružství? Katie Fforde je autorkou neobyčejného příběhu s názvem Prázdniny na moři, který vás chytne hned od první strany. 

Emily pracuje jako porodní asistentka. Je se svým životem relativně spokojená. Cítí, ale že je čas na změnu. Když jí její kamarádka nabídne vařit přes prázdniny na jedné lodi ve Skotsku, neváhá a tuto nabídku samozřejmě přijímá. Rebecca, její kamarádka je těhotná a práci na lodi už sama nezvládá. Na lodi je s Emily jedna nepříjemná spolupracovnice, se kterou si musí Emily prostě poradit. Tak jako se vším. Potká tam i pohledného lékaře, který je sice volný, ale má dceru, která si ho opravdu hlídá. Emily dostane velice lukrativní nabídku, vést porodnickou kliniku. Jak se všechno nakonec vyvine? Najde Emily životního partnera, se kterým bude mít dítě? Dokáže se rozhodnout mezi prací a láskou?

Edice Srdcovky je pro mě vždycky bezvadné, pohodové a letní čtení. Mám moc ráda, tyto příběhy. Je pravda, že po nich sáhnu ve velkém vždy v létě, o prázdninách. Možná máte pocit, že to budou jen sladké romány, nic neříkající, ale to se mýlíte.

Zdroj: Prázdniny na moři

Opět román, který se točí kolem jídla, o cestování,  při kterém se vám budou sbíhat sliny. Je o hledání svého štěstí, touze po dítěti. Bylo by škoda tuto knihu nedočíst až do konce. S nedočkavostí budete vyhlížet další knihu z edice Srdcovky, tak jako já.

Obálka knihy má na sobě vše typické pro moře. Vyvolala ve mě opravdu příjemné vzpomínky  na léto, prázdniny, pohodu a dobré jídlo. Opravdu se mě moc líbila. Knihu bych doporučila všem, co mají rádi příjemné letní čtení na dovolenou.

Edice Srdcovky přináší výběr těch nejlepších románů pro ženy, které můžete přibalit na cesty. Začtěte se v letadle, ve vlaku, u vody nebo třeba když jedete do práce. Ať už míříte kamkoli, nepřestávejte snít. V této edici vyšly další knihy: Až vysvitne slunce, Pod španělským sluncem, Pozdrav z Itálie a další příjemná letní četba.

Autor: Katie Fforde

Žánr: edice srdcovky, romány pro ženy

Vydáno: 2019, Motto ve společnosti Albatros media, Praha

Počet stran: 360

Vazba knihy: brožovaná lepená

ISBN: 978-80-267-1494-1

Autor: redakce

Související články