Skandi styl: Vánoční dekorace, která doma nesmí chybět!

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení

Vánoční čas se blíží a každý z nás touží mít v tuto dobu nádhernou výzdobu. Milovníci skandinávského stylu milují pěkné, moderní dekorace, které se vyznačují útulným a rustikálním stylem. Vše se točí okolo černých a bílých barev, nádechu lesa a mechu. Určite stojí za vyzkoušení i věnce z borovic, rustikální lucerny nebo stromové větvičky. Podívejme se dnes na několik tipů, které prozáří i vaši domácnost!

 

1. bílé dřevo a svíčky

Váš obývací pokoj či předsíň může vánočně naladit sestava nabělavělých barev květináčů, obarveného dřeva, svíček i závěsů. Závěsy v béžovo-bílé barvě tvoří dominantu pokoje a ozdoby na větvi dodávají spolu se svíčkami útulnou atmosféru. Pokud se vám podaří zařídit si vyhřívanou podlahu, nikoho z vašeho bytečku už nedostanete!

 

2. svítící ozdoby a čerstvé květiny

Zde není třeba nic dodávat. Moderní skandi styl obohacený o vánoční svítící ozdoby, umělé svíčky a čerstvé květiny. Jednoduše bomba!

 

3. decentní výzdoba na stole

Smyslně decetní výzdoba na stole tvořená větvičkami a šiškami navodí vánoční atmosféru nejen u stolu. Papírové stromy za stolem tvoří nenápadnou dekoraci.

 

[do_widget id=colormag_featured_posts_slider_widget-26]

4. stromečky na krb

Pro vlastníky krbů máme tip pro nenáročnou a přesto krásnou vánoční výzdobu. Nalepovací dekorace ve tvaru stromu vyzní idylicky a přemění do vánoční výzdoby i zbytek pokoje.

 

 

5. kousek lesa na okna

Šišky, větvičky ve vysokých vázách a bílé svíčky. Tato výzdoba se hodí do všech domácností, nehledě na preferenci stylu.

 

 

6. typický skandi styl 

Nádherný skandi stůl s ladící lavičkou a potahem. Dřevěná napodobenina stromečku působí nerušeně a již tradičně dokáže vytvořit dojem, že je celý pokoj vyladěný do vánočního stylu. Kulaté žárovky na hraně výmalby jsou vynikajícím doplňkem, který určitě zvažte.

 

 

Tvojechvilka.cz

 

 

Související články