Léto bez tebe – každá rodina má své tajemství

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
leto bez tebe

Zdroj: Léto bez tebe

Tuto knihu k recenzi jsem si vybrala cíleně. Mám ráda Edici Srdcovky a už jsem několik knih z této edice přečetla, těšila jsem se, o čem asi bude. I když titulka říká Léto bez tebe, nezní to úplně lákavě. Kdo z nás by chtěl strávit léto bez těch nejbližších? Bude tomu opravdu tak?

Máte rádi Edici Srdcovky a chcete si přečíst další novinku? Neváhejte a pusťte se do čtení.

Rodina Tarrantových vždy trávila léto v Devonu v přímořské chatce pěkně všichni společně. Letní grilování, koktejly a různé drinky, koupání. Jenže toto léto tomu je jinak. Olivia po smrti své manžela spisovatele se snaží ze všeho dostat a překonat smrt svého milovaného manžela. Postupem času zjišťuje podrobnosti okolo úmrtí svého manžela i věci, které by se žádná žena o svém muži dozvědět nechtěla.

Alec byl mimořádně nadaný spisovatel, který vydal několik úspěšných knih. Jak se s tím vším Olivia vyrovná? Najde k sobě člověka, který jí se vším pomůže? Jak se k tomu všemu postaví její rozvětvená rodina? Užijí si nakonec parádní léto?

Dohromady má kniha 48 kapitol a je uzavřena výtečnými recepty na výborné koktejly a dobrotami na grilování jako je domácí burger či kuřecí paličky. Grafické zpracování knihy se mě líbilo. Kniha se mě dobře četla. Jen mě trochu vadilo, že je tak silná a špatně se při čtení drží. Na 416 stranách zažijete mnoho letního dobrodružství, nedorozumění i sounáležitosti. Proto rodinné pouto je opravdu to nejdůležitější, co nás může potkat.

Edice Srdcovky je pro mě vždycky bezvadné, pohodové a letní čtení. Mám moc ráda, tyto příběhy. Je pravda, že po nich sáhnu ve velkém vždy v létě, o prázdninách. Možná máte pocit, že to budou jen sladké romány, nic neříkající, ale to se mýlíte.

Zdroj: Léto bez tebe

Edice Srdcovky přináší výběr těch nejlepších románů pro ženy, které můžete přibalit na cesty. Začtěte se v letadle, ve vlaku, u vody nebo třeba když jedete do práce. Ať už míříte kamkoli, nepřestávejte snít. V této edici vyšly další knihy: Až vysvitne slunce, Pod španělským sluncem, Pozdrav z Itálie a další příjemná letní četba.

Pár slov o autorce:

Lucy Diamond je pseudonym britské spisovatelky Sue Mongredien. Vyrůstala se čtyřmi sourozenci a spoustou zvířat, takže její dětství bylo hlučné a plné zábavy. Pracovala v nakladatelství a v BBC. Během mateřské dovolené navštěvovala kurzy tvůrčího psaní a pustila se do literatury pro děti. Posléze začala psát i romány pro ženy. Žije s manželem a třemi dětmi v Bathu a píše knihy na plný úvazek.

Autor: Lucy Diamond

Žánr: edice srdcovky, romány pro ženy

Vydáno: 2019, Motto ve společnosti Albatros media, Praha

Počet stran: 416

Vazba knihy: brožovaná lepená

ISBN: 978-80-267-1498-9

Autor: redakce

Související články