To je skvost! Vánoční zahrady boří předsudky!

v7

Vánoce představují ten nejromantičtější svátek v roce! Svátky pohody a klidu přinášejí mimo jiné i krásné pohledy na vyzdobené domy a zahrady po celém světě. Mnoho krajin dokonce pořádá soutěže o nejkrásnější venkovní výzdobu a LED osvětlení může být vidět bez nadsázky na každém kroku. Podívejme se na ty nejkrásnější výzdoby z posledních let. 

 

1. Vánoce z Paříže

Tento záběr byl pořízen na okraji Paříže, kde se každoročně většina vilových čtvrtí promění do vánočních ozdob a světel. Nápis “NOEL” znamená francouzsky Vánoce. No řekněte sami, odolali byste polibku svojí vyvolené pod světelnými oblouky? Nádhera!

 

2. “Ozdob co můžeš” z Texasu

Santa Claus na zahradě hned 4x? I to bylo možné vidět minulé Vánoce v americkém Texasu. Nádherná výzdoba celého domu i zahrady s přidanými vánočními postavami a zvířaty. Jen ten pohled na účet za elektřinu na konci zimy musel bolet.

[do_widget id=colormag_featured_posts_slider_widget-26]

3. I palmy chtějí svítit

 

 

Vánoce se slaví i tam, kde sníh nepadá. Křesťanský ostrov jižně od Itálie zvaný Malta patří mezi ně. Sníh tam napadl naposledy v roce 1973, ale vánoční svátky patří mezi hojně oslavované. Vzhledem k tomu, že palmy zde tvoří většinu dřevin, vánoční dekoraci se nevyhnou.

 

4. Svítí celá zahrada

 

 

Zde si majitelé s výzdobou vyhráli. Nádherně osvětlené stromy, květiny i trávník působí přímo magicky. Jediným problémem nejspíš bude, že se po trávě nikdo neprojde. I tak je tato fotka ze španělského Madridu skvostem, která si zaslouží uznání a obdiv.

 

5. Český skvost na konec

Tato fotografie pochází z Česka a hned na první pohled vyvolá uvolňující pocit. Sice zde není ozdoben dům či jiný příbytek, ale i tato pomyslná noční oázka může náhodné kolemjdoucí mile překvapit. Palec nahoru!

 

A jak zdobíte vaši zahradu a dům vy? Pošlete nám do redakce fotky vašeho domova zde!

 

Tvojechvilka.cz