Temnota v něm od Alice Raine

temnota

Erotický román “Temnota v něm” si vás získá hned po přečtení prvních stránek, a navíc je i prvním dílem nové “pěkně peprné” erotické série, takže se můžete již brzy těšit na pokračování.

Hlavní hrdinkou tohoto temného příběhu plného erotiky je Rebecca, tak trochu stydlivá majitelka drobného knihkupectví, kterou okouzlí a zcela si ji podmaní slavný klavírista Nicholas Jackson, s nímž se seznámila tak trochu díky své nutkavé a obsesivní poruše psát doslova o čemkoli, jen pokud to bude moci “publikovat”. A tak se i stalo.

Rebecca milovala hru na piano, a když jednoho dne byla pozvaná na koncert jazzového tria ve složení Nicholas Jackson, Anthony Gurage a Isla Burrenová, neváhala ani chviličku. Koncert jí nadchl natolik, že si neodpustila napsání pozitivního hodnocení-recenze, kterou si přečetl známý hudební producent. Ze dne na den se z tohoto tria staly hvězdy vystupující po celém světě.

V té době ještě Rebecca zdaleka netušila, jakým způsobem vstoupí do jejího života právě Nicholas, a jak moc ji zaplaví svojí vášní a dominancí, které jen těžko dokáže odolat. Jedno setkání s Nicholasem a nečekaná nabídka pátečních soukromých lekcí piana, jež se pokaždé zvrhne ve vzrušující sex, při kterém Rebece nezapomene vždy ukázat novou techniku nebo hračku. Jejich společně strávený čas byl neuvěřitelně intenzivní a plný vášně.

Rebeccu Nicholas neskutečně přitahoval a díky své neústupné dominanci a nezkrotné vášni si ji naprosto podmanil až do onoho osudného dne, kdy se jejich cesty úplně rozešly.

Rebecca se snaží na vztah s Nicholasem úplně zapomenout, a když užuž se jí to pomalu daří, tak se Nicholas z ničeho nic objevuje v jejím knihkupectví s žádostí o druhou šanci. Dá mu Rebecca druhou šanci? Nechá Nicholas nahlédnout Rebeccu do své temné minulosti, kterou si v sobě nesl celý život?

Pokud se máme začít vídat častěji, Nicholasi, chci o tobě vědět úplně vše. už žádné tajnosti. Chci vědět, proč sis zvolil takový životní styl. Proč jsi dominantní. Řekl jsi mi, že k tomu máš důvod a já ten důvod chci znát, chci vědět, s kým jsem se to zapletla.” V překladu to znamenalo: “Chci vědět vše o muži, kterého miluju,” ale samozřejmě jsem to neřekla nahlas.

Můžou tito dva spolu mít skutečný vztah, anebo jen vztah založený čistě jen na sexu? A jakou roli v celém příběhu sehraje Nicholasův bratr Nathan se Stelou? Co všechno bude chtít, aby Rebecca pro ně udělala? Dokáže se Nicholas kvůli Rebecce skutečně změnit?

temnota2

 

Lidé jsou jako vitráže.
když na ně dopadají sluneční paprsky,
třpytí se a září, když ale nastane soumrak,
pouze vnitřní světlo odhalí jejich pravou krásu.
Elisabeth Küblerová-Rossová

Temnota v něm vám bude hodně připomínat kultovní sérii “Padesát odstínů šedi”, ale nebojte se, určitě nebudete zklamání, právě naopak.

Kniha obsahuje spoustu barvitě vylíčených sexuálních scén a praktik, které si doslova “živě” představíte, a které vás doslova nabijí erotikou a vášní. Kromě toho jsem hodně uvítala myšlenkové pochody hlavní hrdinky, to jak vše vnímá a prožívá, co jí trápí. Samozřejmě nechybí ani nestoudné a chlípné myšlenky, jež byste jen těžko u tak křehké a zakřiknuté dívky čekaly. Ne nadarmo se říká, že tichá voda břehy mele….

Temnota v něm je skvěle napsaná a doslova vás pohltí. Navíc se mi líbí otevřený konec, jež předznamenává, že v dalším díle se máme opět na co těšit, a to, jak se bude odvíjet další vztah Nathana a Stely.

Za recenzní výtisk děkuji Knihám Dobrovský
Vydáno v edici Omega

TEMNOTA V NĚM
Napsala: Alice Raine
Vydal Dobrovský s.r.o. v edici Knihy Omega v roce 2019
Počet stran: 247
ISBN 978-80-7390-786-0