Recenze: Bageterie Boulevard jako zabiják amerických fast foodů?

od misha96
3 minuty čtení

V dnešní recenzi se podíváme na oblíbenou restauraci Bageterii Boulevard. Bageterie je český řetězec provozoven rychlého občerstvení s 21 restauracemi rozmístěných po celé republice s drtivou převahou Prahy. Řetězec nabízí různé druhy baget, salátů, polévek, ale třeba i palačinky, kávu a další. Náš jídelní agent Libor navštívil provozovnu Bageterie v pražském Karlíně, která sídlí přímo u stanice metra Křižíkova.

Hodnocení: 4.8/5

Karlínskou provozovnu známého řetezce jsem navštívil v pondělí, krátce před čtrnáctou hodinou, tedy v době, kdy se očekává doznívající nápor zákazníků na obědové meny.

Už z dálky na zákazníky svítí pronikavé cedule svádějící kolemjdoucí k návštěvě Bageterie. Řetězec zaujímá polohu na rohu ulice Thámova a Křižíkova, takže je i pro kolemjedoucí auta nepřehlédnutelný.

Při vstupu vás přivítá příjemná vůně čerstvých baget, které se zákazníkům servírují v průměru každých 30 vteřin.

Bageterie Boulevard nás velmi příjemně překvapila

Stojím frontu, obsluha u 3 kas jede doslova bez zastavení. Dostává se na mě řada zhruba po necelé minutě a objednávám si klasické obědové meny – pařížskou bagetu, pečené brambory a nestea.

Příjemná prodavačka s lehkým, východním přízvukem ochotně nabízí k meny kávu, palačinku a další pochoutky, které jsem s díky odmítl.

[do_widget id=colormag_featured_posts_slider_widget-27]

Dostávám lísteček s číslem a koukám na tabuli, kolik času obsluze zbývá k uspokojení mé objednávky.

Každý zákazník čeká maximálně 5 minut, jinak má nárok na slevu z příští bagety. Ačkoliv přede mnou byli 4 zákazníci s obdobnou objednávkou, jídlo dostávám za necelé 2 minuty! Wow! Tak to byla jízda.

Rozhlížím se po restauraci a všechna místa, kterých je k dispozici zhruba 50, jsou do jednoho obsazená.

Protože sídlím jen 2 minuty chůze od Bageterie, beru si jídlo s sebou a odcházím zpět do studeného podzimního odpoledne směr kancelář.

Bageta i patatas (opečené brambory) splnily přesně moje požadavky. Ideální teplota potravin, ani studené, ani zbytečně horké, přesně tak, jak mám rád. Bageta obsahuje přesně to, co je slibováno v popisku, stejně tak patatas a studené nestea.

Dojídám po necelých 10 minutách zcela zaplněn a připraven do druhé části dne!

Shrnutí

Karlínská pobočka vyhlášeného řetězce mě mile překvapila. Na pohled hezký interiér, příjemná vůně v celém podniku a jídlo přesně podle očekávání.

Jediné mínus uděluji za nedostatek míst pro sezení v době největšího náporu zákazníků, což ale ukazuje i na oblíbenost a dobrou polohu Bageterie.

Cena je dle mého názoru adekvátní ke kvalitě a s vědomím toho, že s věrnostní kartou dostanu každou 5.bagetu za polovinu ceny, uděluji velmi vysoké hodnocení.

 

Jídlo: Meny (pařížská bageta, patatas, nestea)

Cena: 149 kč

Věrnostní karta: Ano

Restaurace: Bageterie Boulevard

Adresa: Thámova 115/22, Praha 8 Karlín

Webové stránkyhttps://www.bb.cz/pobocky/bb-thamov 

 

Pařížská bageta vypadala stejně jako v letáku

 

U vchodu vás přivítají úsměvné nápisy

 

Tvojechvilka.cz

 

Související články