Luxusní koupelny: 6 nejlepších z instagramu!

c2 1

Koupelny miluje každý z nás. A ty luxusní v mnoha z nás vyvolávají šimrání v břiše. Instagram je místo, kde se sdružují ty nejkrásnější fotografie z celého světa. My jsme spojili oboje dohromady a dnes Vám představujeme 6 největších skvostů, které byly na instagram nahrány během předešlého týdne.

 

1. Mramorový zázrak s výhledem

Tím největším skvostem začínáme hned na začátek. Kulaté zrcadlo, mramorové stěny i vana. Dlaždice ve stejném stylu. Při koupeli se nezapomeňte kouknout z okna na celé město. Dovedete si představit větší idylku?

 

2. Tmavý moment

Magická koupelna se stylovým umyvadlem a kontrastními dlaždicemi. Svítící kohoutek dodává koupelně speciální nádech a nahrává erotickým hrátkám s partnerem.

 

3. Skandi koupelna

 

Jak už název napovídá, koupelna stylizovaná do skandi stylu. Bílé obkladačky dodávají koupelně prostor navíc. Šedivý strop a dlaždice skvěle dolaďují kontrastní pocit. BRAVO!

 

 

4. Dřevěné potěšení

Světle laděná koupelna s potřebným dostatkem osvětlení hodící se do venkovních domů. Podobný styl se také hodí k zemědělským obydlím a farmářským příbytkům. Prostorný sprchový kout nahrává ledajakým představám.

 

5. Bílá rozkoš

Bílá koupelna s černými doplňky působí jak z paláce britské královny. Kohoutky v antickém stylu, dřevěná komoda a dobový obraz. Koupelna opět hodící se do venkovních obydlí.

 

6. Netradiční vanový list

Již na první pohled úchvatná koupelna s mohutným oknem a krásným výhledem do přírody. Tato fotka si nás ale získala zejména netradičním řešením vany, která při troše imaginace připomíná prohlý bobkový list.

 

Jste milovníci koupelen? Která zaujala Vás?

 

Tvojechvilka.cz