Léto bez tebe – každá rodina má své tajemství

0049974817 LuDi LeBeTe vel

Máte rádi Edici Srdcovky a chcete si přečíst další novinku? Neváhejte a pusťte se do čtení. 

Rodina Tarrantových vždy trávila léto v Devonu v přímořské chatce pěkně všichni společně. Letní grilování, koktejly a různé drinky, koupání. Jenže toto léto tomu je jinak. Olivia po smrti své manžela spisovatele se snaží ze všeho dostat a překonat smrt svého milovaného manžela. Postupem času zjišťuje podrobnosti okolo úmrtí svého manžela i věci, které by se žádná žena o svém muži dozvědět nechtěla. Alec byl mimořádně nadaný spisovatel, který vydal několik úspěšných knih. Jak se s tím vším Olivia vyrovná? Najde k sobě člověka, který jí se vším pomůže? Jak se k tomu všemu postaví její rozvětvená rodina? Užijí si nakonec parádní léto?

Dohromady má kniha 48 kapitol a je uzavřena výtečnými recepty na výborné koktejly a dobrotami na grilování jako je domácí burger či kuřecí paličky. Grafické zpracování knihy se mě líbilo. Kniha se mě dobře četla. Jen mě trochu vadilo, že je tak silná a špatně se při čtení drží. Na 416 stranách zažijete mnoho letního dobrodružství, nedorozumění i sounáležitosti. Proto rodinné pouto je opravdu to nejdůležitější, co nás může potkat.

Tuto knihu k recenzi jsem si vybrala cíleně. Mám ráda Edici Srdcovky a už jsem několik knih z této edice přečetla, těšila jsem se, o čem asi bude. I když titulka říká Léto bez tebe, nezní to úplně lákavě. Kdo z nás by chtěl strávit léto bez těch nejbližších? Bude tomu opravdu tak?

Edice Srdcovky je pro mě vždycky bezvadné, pohodové a letní čtení. Mám moc ráda, tyto příběhy. Je pravda, že po nich sáhnu ve velkém vždy v létě, o prázdninách. Možná máte pocit, že to budou jen sladké romány, nic neříkající, ale to se mýlíte.

Edice Srdcovky přináší výběr těch nejlepších románů pro ženy, které můžete přibalit na cesty. Začtěte se v letadle, ve vlaku, u vody nebo třeba když jedete do práce. Ať už míříte kamkoli, nepřestávejte snít. V této edici vyšly další knihy: Až vysvitne slunce, Pod španělským sluncem, Pozdrav z Itálie a další příjemná letní četba.

Lucy Diamond je pseudonym britské spisovatelky Sue Mongredien. Vyrůstala se čtyřmi sourozenci a spoustou zvířat, takže její dětství bylo hlučné a plné zábavy. Pracovala v nakladatelství a v BBC. Během mateřské dovolené navštěvovala kurzy tvůrčího psaní a pustila se do literatury pro děti. Posléze začala psát i romány pro ženy. Žije s manželem a třemi dětmi v Bathu a píše knihy na plný úvazek.

Autor: Lucy Diamond

Žánr: edice srdcovky, romány pro ženy

Vydáno: 2019, Motto ve společnosti Albatros media, Praha

Počet stran: 416

Vazba knihy: brožovaná lepená

ISBN: 978-80-267-1498-9