Jak se připravují na Vánoce ve světě? Neodoláte!

cy

Vánoce jsou nekrásnějšími svátky v roce. Příslušníci rodin se sjíždějí ze všech koutů světa, aby strávili vánoční svátky se svými rodinami a společně oslavili příchod nového roku. Během zimních svátků není o zajímavé fotky nouze, a proto jsme pro vás vybrali ty největší perly z instagramu z minulého týdne. Která je vaše favoritka?

 

1) Krásná maminka vítá Vánoce

U tohoto obrázku ukápne nejedna slzička. Nádherná a mladá maminka držící děťátko v úžasu z vánočního stromku. Fotografie pořízena v Calgari, kde se v zimě teploty běžně propadávají až na – 30 °C.

 

2) Pejsek ve vánočním oblečku

Milovníci domácích mazlíčků si v zimě přijdou na své. Obvykle neodolají pokušení a vybaví své miláčky zimními oblečky, aby pocítili vánoční atmosféru doslova na svou kůži. Malý buldoček na obrázku je ze své proměny očividně vykulen.

[do_widget id=colormag_featured_posts_slider_widget-25]

3) Starbucks = Vánoce

Vánoce a Starbucks, to jde zkátka dohromady. Vánoční kolekce, perníková příchuť ke každému Latté a vánoční vůně provoní celý prostor kavárny již při vstupu. Tato fotka zde zkrátka nemohla chybět.

 

4) Cukroví v Koreji

Je známo, že asijská a evropská kultura je zcela odlišná. Makronky ve stylu sněhuláka se ale asijským kolegům povedli náramně. Dali byste si?

 

5) Skandinávský styl na váš stůl

Seversky laděný styl si své místo našel samozřejmě také. Jednoduchý, minimalistický styl se objevil v jedné nejmenované pražské domácnosti a nešlo mu odolat. Neříkejte, že byste si v podobně laděném hrnku nedali kávu!

 

Máte vánočně laděné fotky, které byste chtěli zveřejnit? Napište nám do redakce!

 

Tvojechvilka.cz